понеділок, 10 березня 2014 р.

Водоспад Кам'янка. Журавлине (мертве) озеро


Чого не зробиш заради улюбленої сестри? Навіть покинеш справи і на день поїдеш на Кам'янку. Там де трохи падає вода, трохи мерзнуть торговці і зовсім не трохи ще тихо і нема табунів всюдисущих туристів...

 
Виїхали зі Львова першою трускавецькою електричкою, вийшли в Стрию, там же незабаром пересіли на маршрутку Львів-Сколе, якою доїхали до приміського (до Сколе) села Дубина (виходити на третій зупинці в Дубині, питайте у водія). Можна їхати потягом Львів-Мукачево до Сколе, а звідти львівською маршруткою до Дубини. З траси до водоспаду приблизно 4,2 км. дорогою вгору. Спочатку дорога асфальтована, потім звичайна втоптана земля з щебінем. З траси ми йшли повільно, тому вийшло десь 1 год. 5 хв. Попутки їздять не часто. 

Ага, на початку підйому дорогою стоять хлопаки біля будки і беруть грошенята з тих, хто йде/їде в цю сторону (тарифи дивіться на фото нижче), бо то територія нацпарку і все таке. Ми нічо не платили, бо ...ще не було кому. Просунуті туристи закликають нічого не платити, а відразу казати, що "йдете до своїх друзів (знайомих) до села Кам'янка". Біля водоспаду продають все - від їжі і місцевих алконапоїв з травами до одягу і всяких сувенірів. Дуже рекомендую брати зручне взуття і щоб НЕ мало гладкої підошви! 

Від водоспаду пройдіть трохи дорогою вгору і при дорозі біля місця відпочинку побачите вказівник ліворуч до Журавлиного (мертвого, бо там сірководню багацько, тому нічого не живе) озера. Йти десь до пів км., спочатку крутий підйом вгору по каміннях (напевно слизько по дощі!), потім стежка легша, приводить просто до озера. Озеро невелике, заросле. Тут спокійно, можна розслабитися... Погода в день нашої поїздки була най-най, тому все сприймалося дуже позитивно..) Фото тим, що було під руками і без ніякого бажання до художньої задумки...)

Кажуть зі Львова до водоспаду десь 120 км.

Дорога: електричка Львів-Стрий - 10 грн.
              маршрутка Стрий-Дубина - 9 грн.
              маршрутка Дубина - Львів - 27 грн.
Далі фото за порядком від траси до водоспаду і озера...
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.
32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.


Сподобався пост? То поділіться ним в соцмережах (кнопки під постом)!

Гігантський інтернет-архів   "ДЕРЕВ'ЯНІ ЦЕРКВИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ"

1 коментар:

  1. Водоспад після посушливого літа набагато менш повноводний. До озера дійти ще легко. Спуститися важче. Чоловіки всі біжать швидше спробувати настоянки на корінні, на ялинках-голках, на калгані, на якихось мухоморах. Дами спускаються без їхньої допомоги хто як може.

    ВідповістиВидалити