четвер, 3 липня 2014 р.

Івано-Франківська область для туристів


Фото підбірка найцікавіших (на мою думку) об'єктів, які побачив і зафіксував видатний вело-мандрівник львів'янин Ігор Пунда, який на своїх колесах відвідав, мабуть, більшу половину сіл області !
До речі, мій новий канал на YouTube !

На Прикарпатті мало сонця? Брехня, дивіться скільки недалеко від Богородчан в полі розмістили сонячних батарей!

Цікаво, чи вони повертаються перпендикулярно до сонця? думаю, що так...

Це колись пастухи в полі грали в карти, бо нічого більше і не було. Сьогодні часи змінилися, пастухи тепер "гламурні" )))

Моя реклама
http://decerkva.org.ua/book.html

Її було всього 100(!) примірників! Хто довго не думав, той придбав і виграв! Як це зробити?

Треба декілька слів про найпопулярніший на селах транспорт. Біля кожної церкви, яка поважає своїх парафіян, має стояти десь така велопарковка

Під час богослужіння в неділю чи свята вона має виглядати ось так

Рожнятівський район. Думаю, якщо ще трохи заліза додати до корпуса цього чуда, то можна сміливо відправляти на АТО на Донбас )))

Правила поведінки в православному храмі (Коломийський район). Цікаво чи багато з православних дотримуються цих законів?

А ось в Снятинському районі, якщо іноді заглядати під піддашшя старих деревяних церков, можна побачити чудеса інженерної думки )))

Якщо б забрати образи зі стін ви б подумали, що це просто захищені двері наприклад крамниці, правда? Ага, так в Снятинському районі захищають вхід до деревяної церкви )))

І знову Снятинщина (цікавий район, виявляється). На подвір'ї однієї з деревяних церков автор фото побачив ось таку річ... Ану, спеціалісти від народних традицій, пишіть в коментарях ваші версії що це таке, для чого, коли і хто цим користується !
(Згідно інформації від Тимофія, мешканця цього села, цю річ "використовують коли носять Плащаницю навкруг церкви у Великодну пятницю... по ній стукають деревяними молотками... ну ше використовують діти в Великодні свята коли граються коло церкви...". Для чого дірка зліва чоловік не міг пояснити...)


В Тисменицькому районі біля однієї з церков назовні стоїть сейф. А поруч, на дверях розцінки на релігійні послуги. Так символічно...

Це чудо - з Рожнятівського району. Колись повінь зруйнувала на ріці солідний міст. Його не відновили. Тому людям, які хочуть перейти на ту сторону берега пропозиція одна - лізете по ось цій символічній драбині, йдете фрагментом мосту, а на іншій стороні невідомо-що - або злазите таким же методом або скачете зверху на каміння... А для чого поруч драбини цей рогач проставили? За моєю непрофесійною версією по даному рогачу зверху спускають невеликі вантажі... Молодці, горяни, бо можуть прилаштуватися навіть до життя на Марсі ! )))
Щоб побачити оригінальні гуцульські хати все ще під гонтами, їдьте в Коломийський район

Ще разЦікавий гробівець біля церкви
Фантазія гуцулів не має меж - Голлівуд нервово курить в стороні :)   Застиглий в часі кадр історичного бойовика :)
Переїжджаємо до Косівського району. Ось так тут справляють весілля...
Всередині...
Так переправляють людей і вантажі на інший бік річки...А так нелегко заробляють на життя місцеві майстрині...На хвилинку покидаємо гори і перемістимося до Тумацького району, щоб побачити як можна дати раду з набридливими пластиковими пляшками...
І знову гори, тепер вже супер-мальовничий Верховинський район. І знову весілля...Винуватися приємного свята :)  Нічо така собі гуцулочка :) А дружка тим більше :)))Символічні букети....


Майже як у казці, хіба ж не так?Ну і абсолютне ТОП-ФОТО, як достойне публікації у світових виданнях, ідеальний кадр для нового фільму культового режирера Еміра Кустуріци :)))   Субота, восьма година ранку, головна дорога в селі... І єдиний персонаж з яблуками чекає на світову славу... Браво гуцульській безпосередності ! :)))
Ось такий підсумок 2014 року за чужими фотографіями... Бо цього року мені було не до поїздок... Побачимо яким буде наступний 2015-й... Бажаю всім миру здоров'я і віри у краще !


Сподобався пост? То поділіться ним в соцмережах (кнопки під постом)!

Гігантський інтернет-архів   "ДЕРЕВ'ЯНІ ЦЕРКВИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ"

2 коментарі:

 1. Хочу зарекомендувати Вам нове зручне місце для зберігання та обміну файлів: http://moyapidbirka.com.ua/
  Можете тут легко і швидко зберігати і передавати будь-які файли (фото, аудіо, відео, тощо). Цей сайт може буди хорошим і безкоштовним спосбом на промоцію Вашої діяльності.
  Наприклад, тут колекція фотграфії: http://moyapidbirka.com.ua/credowl/peyzazhi-dlya-dushi-1334
  Запрошую до тестування і користування з сервісу!

  ВідповістиВидалити
 2. З пляшок паркани, візерунки, орнамети, ялинки - будь ласка, не треба! Краще, як на передостанньому фото.

  ВідповістиВидалити